Osprzet do wozkow widlowych 2 - Osprzęt do wózków widłowych, który zwiększy wydajność pracy w zakładzie

Osprzęt do wózków widłowych, który zwiększy wydajność pracy w zakładzie

Dodatkowy osprzęt do wózków widłowych jest wydajnym sposobem na zmodyfikowanie pojazdu do spełniania określonych potrzeb. Zapewnia również poprawę wydajności pracy i bezpieczeństwo operatora podczas wykonywania trudnych lub nietypowych zadań.

Pozycjonery wideł

Pozycjonery do wideł to osprzęt do wózków widłowych, który umożliwia jego operatorowi zwiększenie lub zmniejszenie odstępu między widłami bez opuszczania wózka. Obsługiwany hydraulicznie pozycjoner wideł umożliwia operatorowi sprawną regulację wideł w zależności od wielkości ładunku. Ten osprzęt nada się dla osób obsługujących ładunki lub palety o niestandardowych rozmiarach – dzięki niemu czas załadunku będzie krótszy, a precyzja wyższa, co pomoże uniknąć różnego rodzaju uszkodzeń.

Manetki boczne

Te narzędzia są najczęściej używane przez operatorów – umożliwiają ruchy wideł na boki bez konieczności całkowitego przemieszczania wózka. Jest to szczególnie przydatne w ciasnych przestrzeniach magazynowych. Zapewniają dokładne pozycjonowanie i precyzyjne wyrównanie palety z wózkiem przy pomocy niewielkich ruchów. Oszczędza to nie tylko czas, ale i zużycie paliwa. Podobnie jak pozycjonery wideł, manetki boczne zmniejszają uszkodzenia palet i przyspieszają proces załadunku.

Kontenery samowyładowcze

Kontenery samowyładowcze to osprzęt, który umożliwia przenoszenie i składowanie dużych ilości odpadów. Istnieje wiele rodzajów tego typu kontenerów, które nadają się do przenoszenia różnych obciążeń i spełniają wymagania dla różnych branż. Dzięki temu osprzętowi zwiększa się produktywność pracy, a usuwanie odpadów i przenoszenie ciężkich ładunków jest znacznie bezpieczniejsze.

Haki i zaciski

Haki i zaciski ułatwiają transport ładunków niespaletyzowanych, które w innym przypadku mogą sprawiać trudności przy transporcie. Te części do wózków widłowych są tanie i proste w użyciu. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów zacisków oraz haków, więc warto zweryfikować konkretne potrzeby przed dokonaniem wyboru.

Osprzęt do wózków widłowych nie tylko zwiększy wydajność wózka, ale również obniży koszty i zadba o bezpieczeństwo i komfort pracy operatorów.

Zostaw kontakt!

Udostępnij artykuł

Skopiuj link do pamięci

Kopiuj