Wózki paletowe

Wózki paletowe

Ręczne i elektryczne wózki paletowe

Wózki paletowe mogą występować jako wózki ręczne lub elektryczne – wyposażone w napęd. Ten model wózków przeznaczony jest do załadunku i rozładunku palet z towarem, a także transportowaniu ich na krótkim dystansie. Wózki paletowe poddawane są dużym obciążeniom i często pracują w trudnych warunkach. Narażone na uderzenia, odarcia oraz jazdę po nierównościach, z czasem mogą wymagać napraw i wymiany części na nowe. Tym wszystkim zajmujemy się w firmie Lubritech, przywracając Państwa wózkom dawną sprawność, jak również sprzedając nowe i używane wózki paletowe.

 

Jakie rodzaje wózków paletowych naprawiamy?

  • Klasyczne wózki paletowe z dwoma widłami,
  • Wózki paletowe nożycowe,
  • Wózki do przewozu beczek,
  • Wózki taczkowe,
  • Wózki z napędem elektrycznym.

Naprawy wózków paletowych w Warszawie obejmują wszystkie rodzaje uszkodzeń, w tym nieszczelności układów olejowych i systemów smarowania oraz hydraulicznych. Naprawy wykonujemy poprzez wymianę uszkodzonych elementów na nowe, pełnowartościowe. Zajmujemy się również naprawą elementów stalowej konstrukcji – pęknięcia i wgniecenia, które mogą osłabiać konstrukcję wózka lub uniemożliwiać jego użytkowanie.

Serwis wózków paletowych

Zapraszamy również do skorzystania z naszych usług serwisowych, takich jak wymiana oleju, konserwacja połączona z czyszczeniem, smarowaniem i regulacją. W naszej ofercie również naprawa typowych uszkodzeń eksploatacyjnych: wymiana ogumienia (opon i dętek) oraz wymiana rolek jezdnych na nowe. W wózkach elektrycznych zajmujemy się naprawą silników, napędu oraz wymianą uszkodzonych baterii na nowe.

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o zalecenia i dokumentację producentów wózków, a także korzystając z bogatego doświadczenia naszej firmy, zdobytego w ciągu wieloletniej, nieprzerwanej działalności na polskim rynku. Zapraszamy do współpracy zarówno małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa transportowe, magazynowe i logistyczne, mające w użyciu większą liczbę wózków, wymagająca regularnej konserwacji i przeprowadzenia okresowych napraw. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji serwisowej.