Schody ruchome i chodniki ruchome

Schody ruchome i chodniki ruchome

Przeprowadzamy prace spawalnicze związane ze schodami ruchomymi i chodnikami ruchomymi. To specjalistyczne urządzenia, które podlegają dozorowi UDT, WDT i TDT. To sprawia, że wszelkie prace z nimi związane powinny być wykonywane przez osoby posiadające uprawnienia w tym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą napraw spawalniczych elementów metalowych schodów i chodników ruchomych.

Czym są te urządzenia?

Schody ruchome wykorzystywane są przede wszystkim do transportu osób pomiędzy różnymi kondygnacjami budynków wielopiętrowych. Znajdziemy je przede wszystkim w galeriach handlowych, obiektach sportowych i centrach użyteczności publicznej. W niektórych miastach znajdują się także na zewnątrz, jeżeli mamy do czynienia z dużą różnicą wysokości. Chodniki ruchome służą do transportu poziomego i ich działanie jest bardzo podobne do działania schodów. Chodniki wykorzystywane są m.in. w muzeach, czy też w oceanariach, ale nie tylko. W obu urządzeniach znajduje się wiele metalowych elementów, które mogą ulegać korozji i uszkodzeniom. W Lubritech przeprowadzimy ich naprawę.

Zakres prac

W Lubritech specjalizujemy się w wykonywaniu profesjonalnych napraw spawalniczych. Z powodzeniem poradzimy sobie z rekonstrukcją uszkodzonych elementów metalowych w schodach i chodnikach ruchomych, a w razie konieczności zaproponujemy ich wymianę na nowe. Dzięki temu urządzenia spełnią normy dozoru technicznego i będą mogły być bezpiecznie eksploatowane. Wykonujemy m.in. takie prace jak: naprawy spawalnicze ramy konstrukcji chodnika lub schodów czy też innych elementów metalowych. Wykorzystujemy w tym różnego rodzaju techniki spawalnicze, a dokumentacja projektowa uzgadniana jest z organem nadzorującym. Nad wszystkim czuwa zespół doświadczonych specjalistów.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.