Regeneracje

Naprawy i regeneracje wózków widłowych

Oferujemy Państwu naprawy:

 
Dzięki posiadanym uprawnieniom regeneracje, które Państwu oferujemy wykonujemy zgodnie z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Możemy z pełną świadomością stwierdzić, że dobrze wykonana regeneracja to często kilkukrotne zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych wózka.

Po co kupować? Lepiej regenerować!

Firma Lubritech specjalizuje się w profesjonalnych regeneracjach części do maszyn przemysłowych i silników. Nasze wieloletnie doświadczenie, umiejętności i zaplecze technologiczne, pozwala z pełną precyzją wykonywać regenerację najbardziej skomplikowanych elementów. Swoje usługi kierujemy do wszystkich posiadaczy wózków widłowych, niezależnie od marki i modelu. Regeneracja zużytych elementów to gwarancja niezawodnej i bezpiecznej pracy przez kolejne lata, a jednocześnie wyraźnie niższe koszta naprawy i serwisu. Udzielamy gwarancji na wszystkie wykonane prace, zapewniając jednocześnie szybki serwis i pomoc techniczną. W naszej ofercie znajduje się:

 • Regeneracja pomp wtryskowych, które zasilają silnik w paliwo. Pompy wtryskowe wymagają regeneracji, kiedy nie zapewniają odpowiedniego ciśnienia, przez co silnik wózka nie pracuje płynnie, może tracić obroty lub jego uruchomienie w ogóle nie jest możliwe.

 • Regeneracja turbosprężarek, które należą do jednych z bardziej narażonych na usterkę elementów. Solidnie wykonana regeneracja pozwala przywrócić pełną wydajność turbosprężarce, dzięki czemu wózek widłowy osiąga najlepszą wydajność swojej pracy.

 • Regeneracja skrzyni biegów, dzięki której możliwe jest uzyskanie właściwego momentu obrotowego i prędkości jazdy. Niesprawna skrzynia biegów jest stosunkowo prosta do zdiagnozowania – wydaje metaliczne dźwięki, występują problemy ze zmianą biegów lub dochodzi do wycieku płynów.

 • Regeneracja siłowników, odpowiadających za podnoszenie i opuszczanie ładunków na widłach wózka. Siłowniki, poddawane bardzo dużym i częstym obciążeniom, po pewnym czasie będą wymagać regeneracji. Czynność ta pozwala im odzyskać pełną sprawność działania, podnosząc bezpieczeństwo obsługi urządzenia.

 • Regeneracja chłodnic, dzięki którym możliwe jest utrzymanie bezpiecznej temperatury pracy silnika. Chłodnice do prawidłowej pracy muszą być szczelne i drożne. Po kilku latach użytkowania, w kanalikach może się odkładać kamień, zmniejszając wydajność chłodzenia. Również uszkodzenia mechaniczne chłodnicy mogą prowadzić do jej rozszczelnienia, a w efekcie braku chłodzenia silnika. Regeneracja chłodnic to najprostszy sposób ich naprawy.

 • Regeneracja sterowników, płyt mocy, kart logicznych, komputerów, wyświetlaczy i paneli w wózkach widłowych, maszynach budowlanych oraz maszynach produkujących.

Jak działamy?

 1. Wysyłka od Klienta do elektronika na nasz koszt.
 2. Darmowa wycena.
 3. Akceptacja LUB jej brak.
 4. Naprawiamy LUB odsyłamy na nasz koszt do Klienta.
 5. Fakturę wystawiamy po sprawdzeniu elektroniki na wózku.
 • Nasza skuteczność to 70%.
 • Cena – 20-50% nowego
etapy

Najpierw wycena, potem usługa

Posiadamy uprawnienia UDT numer UD-03-73-N/2-17 oraz UD-03-73-P/1-13

Na wszystkie usługi udzielamy do 12 miesięcy gwarancji!

bizea regeneracja chwytak 10
chlodnica 1 1
regeneracja jcb 1
regeneracje karetka1
regeneracje karetka 11
regeneracje karetka 21
telefonik karetka1
uszkodzona karetka1
telefonik maszt1
nakladki katowe 1 1
regeneracje linde l14AS2 1
regeneracja invado cat 110 1
naprawa fiefe jung 1 1
regeneracje manitou pekniecie podpory mostu 1
regeneracja silnika 11
regeneracja silownikow 1
spawanie invado cat1
regeneracja szczotek 1
394 1
regeneracja bom manitou 101