Naprawy spawalnicze wózków widłowych

Wózki widłowe - naprawy spawalnicze

Naprawa wózków widłowych

Wózki widłowe są intensywnie eksploatowane każdego dnia, co może zwiększać ryzyko wystąpienia awarii. W takiej sytuacji zachęcamy do skorzystania z usług firmy Lubritech z Warszawy. Zajmujemy się naprawą wózków widłowych już od wielu lat – posiadamy zatem ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Nasi specjaliści są w stanie nie tylko wykonać kapitalny remont uszkodzonego wózka widłowego, ale również naprawić poszczególne elementy i podzespoły – na przykład układy hamulcowe, kierownicze, zawieszenia, maszty, silniki, a nawet instalacje elektryczne.

Wózki widłowe są w wielu przedsiębiorstwach niezbędne. Awaria któregoś z pojazdów może zablokować pracę nawet całego zakładu. Warto zatem jak najszybciej zgłosić się do specjalistów, którzy szybko wyeliminują problem i wymienią uszkodzone elementy.

Zobacz nasze naprawy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kilkoma naszymi naprawami uzgadnianymi przez UDT, TDT Transportowy Dozór Techniczny i WDT Wojskowy Dozór Techniczny
[BUTTON]

Ceny napraw wózków widłowych

Wymiana uszkodzonych elementów w wózkach widłowych nie musi wcale kosztować majątku! Do takich pojazdów znaleźć można stosunkowo tanie części zamienne, a ich wymianę możemy przeprowadzić nawet od ręki! Dysponujemy odpowiednim zapleczem, a w naszym magazynie znaleźć można wiele części zamiennych do wózków najbardziej cenionych producentów. Jesteśmy w stanie również dojechać do klienta i dokonać wstępnych oględzin pojazdów lub urządzeń, które działają nieprawidłowo.

 

Uprawnienia

Uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), TDT Transportowowego Dozoru Technicznego i WDT Wojskowego Dozoru Technicznego

Wózki widłowe podlegają nadzorowi Urzędu Dozoru Technicznego (UDT), TDT Transportowowego Dozoru Technicznego i WDT Wojskowego Dozoru Technicznego. Oznacza to, że mogą je naprawiać jedynie te osoby, które posiadają niezbędne uprawnienia UDT. Spawanie, malowanie czy wymiana konkretnych elementów – wszystkie tego typu czynności możliwe są tylko po zyskaniu niezbędnych kwalifikacji. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści posiadają wszystkie konieczne certyfikaty, więc będą mogli udzielić stosownej pomocy, a wykonane przez nich naprawy pozwolą na dalsze użytkowanie sprzętu.

Spawanie ramy nośnej wózka jezdniowego podnośnikowego Combilift