Wyciągi towarowe

Wyciągi towarowe

Oferujemy profesjonalne usługi spawalnicze wyciągów towarowych. Zadbamy o to, by uszkodzony wyciąg jak najszybciej powrócił do eksploatacji. Nasi specjaliści dbają sprawdzą stan techniczny urządzenia oraz w razie konieczności, wymienią jego poszczególne elementy konstrukcyjne. Zakres prac każdorazowo jest szczegółowo omawiany z klientem.

Czym są wyciągi towarowe?

Wyciągi towarowe to dedykowane platformy, które umieszczone są na metalowym maszcie o konstrukcji zbliżonej do drabiny. Taki wyciąg montowany jest bezpośrednio do podwozia i umożliwia transportowanie materiałów (np. materiałów budowlanych) pomiędzy poziomami budynku. Konstrukcja wyciągu towarowego składa się z wielu elementów metalowych, które mogą ulec uszkodzeniu w trakcie eksploatacji. W takiej sytuacji warto zwrócić się po pomoc do naszego serwisu.

Naprawy spawalnicze zgodne z UDT

Naprawy spawalnicze przeprowadzamy z troską o dobro klienta i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu. Posiadamy niezbędne doświadczenie i certyfikaty – po przeprowadzeniu napraw przekazujemy niezbędną dokumentację potwierdzającą zgodność z UDT, TDT i WDT. Udzielamy też gwarancji na usługi przeprowadzane w naszym serwisie na okres 6 do 12 miesięcy w zależności od charakteru zrealizowanych prac. Warunki jej świadczenia przedstawiamy w indywidualnie przygotowanej ofercie. Zależy nam nie tylko na zadowoleniu klienta, ale także na bezpieczeństwie pracowników obsługujących serwisowane przez nas urządzenia.