Urządzenia dla osób niepełnosprawnych

Urządzenia dla osób niepełnosprawnych

Firma Lubritech oferuje m.in. profesjonalne naprawy spawalnicze specjalistycznych urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych. Z powodzeniem wykonamy naprawy elementów stalowych urządzeń, które służą do przemieszczania osób niepełnosprawnych i na szeroką skalę wykorzystywane są w miejscach użyteczności publicznej, na dworcach kolejowych i autobusowych czy też w innych przestrzeniach, gdzie wymagany jest transport osób na wózkach inwalidzkich.

Czym są urządzenia do transportu osób niepełnosprawnych?

Klasyczne urządzenia do transportowania osób niepełnosprawnych składają się z dedykowanej metalowej platformy i mechanizmu podnoszenia. Formę platformy może pełnić winda lub krzesełko dostosowane do osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Urządzenia te podlegają dozorowi UDT, WDT i TDT, dlatego ich eksploatacja i naprawa musi być wykonywana przez profesjonalistów. W naszej firmie naprawimy uszkodzenia elementów stalowych platformy i podnośnika, a zadbają o to certyfikowani specjaliści. Posiadają niezbędne uprawnienia, dzięki czemu urządzenie będzie mogło być eksploatowane zgodnie z przepisami.

Zakres prac

Posiadamy niezbędne doświadczenie w wykonywaniu prac spawalniczych metalowych platform do transportu osób niepełnosprawnych. Zadbamy zarówno o podest, jak i elementy dodatkowe takie jak barierki, czy podjazdy do urządzenia. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółowym zakresem współpracy.