Opony do wózków widłowych i maszyn

Bieżnikowanie, opony do wózków widłowych i maszyn przemysłowych

Oferujemy ogumienie do wózków widłowych oraz innych maszyn UDT. Nasze opony spełniają wszystkie określone normy, wpływające na bezpieczeństwo ich użytkowania. Oprócz sprzedaży opon do wózków widłowych zajmujemy się również ich montażem. W naszej ofercie znajdują się również części zamienne do wózków widłowych, akcesoria, uchwyty do wideł, a także przedłużki. Zapewniamy, że nasze duże doświadczenie w dobieraniu opon do wszelakich urządzeń spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowe opony

Opony do wozkow widlowychW ofercie naszego sklepu znajdują się opony do wózków widłowych od wielu producentów. Dopasujemy ogumienie do urządzeń używanych w Twojej firmie. Oferujemy opony, które zwiększają nośność maszyn, a także opony pneumatyczne, które zapewniają odpowiednią amortyzację w trakcie jazdy. W naszym asortymencie znajdziesz też opony pełne, a dla klientów ceniących sobie czystość i dbałość o nawierzchnię hali oferujemy opony niebrudzące.

Opony używane

Klientom, którym zależy znalezieniu artykułów w przystępnej cenie polecamy używane opony do wózków widłowych. Zanim trafią one do sprzedaży, nasi specjaliści dokładnie je sprawdzają i testują. Zapewniamy dystrybucję opon w wersji Quick (stosowane na felgę bezpierścieniową) oraz Standard (montowane na felgi skręcane oraz na felgi pierścieniowe z zabezpieczeniem pierścieniowym).

Prasa mobilna

Przy wymianie opon możemy skorzystać z prasy mobilnej. Wystarczy podać telefonicznie model wózka widłowego oraz rozmiar pasującego do jego specyfikacji ogumienia. Prasa mobilna do wymiany opon to niezastąpione narzędzie, usprawniające pracę, dzięki czemu usługa zostanie wykonana ekspresowo w zakładzie pracy Klienta.

Ogumienie przemysłowe

Klientom zainteresowanym ogumieniem przemysłowym, zapewniamy profesjonalne wsparcie podczas wyboru odpowiednich opon. Dysponujemy również niezbędnymi akcesoriami do wózków widłowych, takich jak elementy wchodzące w skład układu podnoszenia, oleje, płyny, smary, części silnikowe i wiele innych.

Pomoc dla Klientów

Jakość i terminowość świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Odpowiednio dopasujemy dla Państwa każdą oponę. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z firmą Lubritech Warszawa.