Urządzenia do przemieszczenia kontenerów

Urządzenia do przemieszczenia kontenerów

Wykonamy wysokiej jakości prace spawalnicze związane z naprawą urządzeń do przemieszczania kontenerów. Specjalizujemy się w realizacji zleceń dotyczących stalowych elementów konstrukcyjnych wózków kontenerowych oraz wózków widłowych różnego typu. Wszystkie prace przeprowadzamy w zgodzie z wymogami Urzędu Dozoru Technicznego, dlatego od lat jesteśmy zaufanym partnerem dla wymagających klientów.

Wózek kontenerowy typu Reach Stacker o udźwigu do 45 ton – naprawy spawalnicze

Z powodzeniem wykonamy prace spawalnicze związane z wózkiem typu Reach Stacker do pełnych kontenerów. Pojazd wykorzystywany jest w transporcie pełnych kontenerów o dużej wadze, dlatego każdego dnia jest narażony na znaczne obciążenia. W ich wyniku dochodzi do uszkodzeń eksploatacyjnych. Przed podjęciem naprawy przeprowadzimy dokładną inspekcję i zdiagnozujemy problem, a także przedstawimy harmonogram prac i wycenę klientowi. Na podstawie tych danych zrealizujemy profesjonalną naprawę spawalniczą lub wymienimy poszczególne elementy konstrukcji wózka.

Przy tego typu pojazdach przeprowadzamy prace spawalnicze zgodnie z wymogami UDT, WDT i TDT. Najczęściej są one związane z układem podnoszenia, podwoziem, wysuwnym boomem oraz chwytnią kontenerową. Realizujemy naprawy uszkodzeń eksploatacyjnych oraz uszkodzeń związanych z nieprawidłowym użytkowaniem pojazdu.

Wózek widłowy do pełnych kontenerów Laden Container Handler udźwig do 52 ton – naprawy spawalnicze

Kolejnym przykładem są wózki widłowe do pełnych kontenerów typu Laden Container Handler o udźwigu do 52 ton. Posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę w przeprowadzaniu napraw spawalniczych tego typu pojazdów. Z powodzeniem zajmiemy się uszkodzonym podwoziem, układem podnoszenia, chwytnią kontenerową, masztem drabinkowym, czy też kabiną operatora. Dokonamy niezbędnej diagnostyki i wykonamy prace spawalnicze, a w razie konieczności wymienimy uszkodzone elementy konstrukcji stalowej.

Wózek widłowy do pustych kontenerów – naprawy spawalnicze

Specjalizujemy się także w naprawach spawalniczych wózków widłowych do pustych kontenerów o udźwigu do 11 ton. Do najczęściej naprawianych elementów konstrukcyjnych tych pojazdów należą: maszty drabinkowe, podwozie i chwytnia kontenerowa czołowa.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem w celu ustalenia szczegółów współpracy, jej zakresu oraz uzyskania indywidualnej wyceny. Z powodzeniem podejmiemy się napraw innych pojazdów i urządzeń do przemieszczania kontenerów. Oferujemy usługi spawalnicze takich elementów, jak układ dźwigniowy, kolumna obrotowa, wahacze, talerze i pochwy podpór, ramiona, kosze, balustrady, czopy, dźwigary, kabiny, ramy, wieże, maszty, chassis i wiele innych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu.