Sprzedaż używanych wózków widłowych

Wózki widłowe Linde, Hyster, Toyota i Manitou

Używane wózki widłowe są wyraźnie tańsze, a ich duży wybór pozwala znaleźć idealne urządzenie do potrzeb swojej firmy. Oferujemy Państwu używane wózki widłowe – polskie i zagraniczne.
Każdy wózek, zanim trafi do sprzedaży, przechodzi w naszej firmie dokładny przegląd techniczny.

Przegląd używanych wózków widłowych w Warszawie obejmuje:

  • Sprawdzenie stanu silnika i układu napędowego,
  • Wymianę wszystkich płynów eksploatacyjnych,
  • Kontrola wszystkich instalacji,
  • Wymiana uszkodzonych elementów i przewodów gumowych,
  • Naprawa uszkodzonych elementów konstrukcji (spawanie, wzmocnienie, wymiana na nową część),
  • Kontrola i wymienia ogumienia, jeśli jest to konieczne,
  • Ewentualne prace lakiernicze i malarskie.

Używane wózki widłowe przystosowujemy do dalszej sprawnej i bezpiecznej pracy, tak aby ich obsługa i działanie było zgodne z wytycznymi Urzędu Dozoru Technicznego. Również pod względem formalnym używane wózki widłowe są pozbawione wad prawnych. Umożliwia to ich zarejestrowanie i dalsze użytkowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jeżeli chcą Państwo zakupić do swojej firmy wózek widłowy, ale cena nowej maszyny przekracza założony budżet, wózek używany jest właściwym wyborem. Kupując wózki u sprawdzonych dostawców, można być spokojnym o ich dalsze użytkowanie. Wózki przed wydaniem klientowi są dokładnie sprawdzone, a ewentualne wady i usterki naprawione zgodnie z technologią producenta. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość używanych wózków widłowych i najkorzystniejsze ceny na rynku.

Klientom naszej firmy zapewniamy bezpieczny i sprawny transport kupionych wózków pod wskazany adres, jak również kompleksowy serwis i usługi pogwarancyjne, wykonywane na miejscu u klienta. Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa dowolny model wózka w uzgodnionej specyfikacji, przygotowując go do natychmiastowego użytku. W celu uzyskania szczegółów dotyczącej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.