Sprzedaż wózków widłowych

Sprzedaż nowych i używanych wózków widłowych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków widłowych na sprzedaż. Proponujemy wózki nowe i używane. Są to urządzenia od znanych i cenionych firm ToyotaLindeHyster czy Manitou. Oczywiście zawsze objęte są gwarancją danego producenta.

Używane wózki widłowe

W naszej ofercie znajdują się również używane wózki widłowe. Są oczywiście zdecydowanie tańsze od nowych. Decydując się na taki wybór, mają Państwo gwarancję, że wózki zostały wcześniej poddane dokładnym przeglądom technicznym.

Nowe wózki widłowe

W ofercie dostępne są nowe modele wózków widłowych. Oferujemy m.in. wózki wielokierunkowe z napędem na wszystkie koła. Modele są zwrotne i mają elastyczne zastosowania, niezwykle bezpieczne, ekonomiczne i bardzo wydajne. Są też zaprojektowane specjalnie do bezpiecznego przemieszczania towarów i nieporęcznych, kanciastych ładunków na niewielkiej, wąskiej przestrzeni. Wózki widłowe boczne przewożą nawet cięższe przedmioty równolegle do kierunku jazdy i mają świetne parametry techniczne. Duża zwrotność wózków bocznych sprawia, że bez trudu poruszają się w bramach i wąskich korytarzach.