Sprzedaż wózków widłowych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków widłowych na sprzedaż. Proponujemy wózki nowe i używane. Są to urządzenia od znanych i cenionych firm Toyota, Linde, Hyster czy Manitou. Oczywiście zawsze objęte są gwarancją danego producenta.

Nowe wózki widłowe

W ofercie dostępne są nowe modele wózków widłowych. Oferujemy m.in. wózki wielokierunkowe z napędem na wszystkie koła. Modele są zwrotne i mają elastyczne zastosowania, niezwykle bezpieczne, ekonomiczne i bardzo wydajne. Są też zaprojektowane specjalnie do bezpiecznego przemieszczania towarów i nieporęcznych, kanciastych ładunków na niewielkiej, wąskiej przestrzeni. Wózki widłowe boczne przewożą nawet cięższe przedmioty równolegle do kierunku jazdy i mają świetne parametry techniczne. Duża zwrotność wózków bocznych sprawia, że bez trudu poruszają się w bramach i wąskich korytarzach.

Używane wózki widłowe

W naszej ofercie znajdują się również używane wózki widłowe. Są oczywiście zdecydowanie tańsze od nowych. Decydując się na taki wybór, mają Państwo gwarancję, że wózki zostały wcześniej poddane dokładnym przeglądom technicznym.