Opony przemysłowe

Ogumienie przemysłowe do wszystkich modeli wózków widłowych.

Bezpieczne użytkowanie wózków widłowych wymaga regularnego kontrolowania stanu ogumienia. Opony przemysłowe montowane w wózkach widłowych, dysponują podwyższoną wytrzymałością na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Ich bieżnik oraz konstrukcja przystosowana jest do pracy w trudnych warunkach terenowych oraz pod dużym obciążeniem. Trwałość ogumienia uzależniona jest natomiast od intensywności pracy wózka, terenu w jakim się porusza, obciążeń oraz stylu jazdy.

Widoczne na ogumieniu spękania lub inne uszkodzenia, są pierwszym sygnałem do konieczności wymiany opon. Lubritech dostarcza Państwu ogumienie przemysłowe do wszystkich modeli wózków widłowych. W ofercie posiadamy nowe i bieżnikowane opony, dostępne we wszystkich wariantach rozmiarów i przeznaczenia. Dostarczane przez nas ogumienie przemysłowe spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa użytkowania, poprawiając jednocześnie przyczepność i sterowalność wózkiem widłowym.

Dla przedłużenia żywotności ogumienia przemysłowego, bardzo ważne jest przestrzeganie kilku podstawowych wytycznych. Przede wszystkim utrzymywanie prawidłowego ciśnienia powietrza w oponach. Zbyt niskie lub za wysokie ciśnienie, prowadzi nie tylko do odkształcenia się opony, ale również do nierównomiernego zużywania bieżnika i pogorszenia się przyczepności. Ogumienie przemysłowe zakupione w naszej firmie objęte jest pisemną gwarancją. Na Państwa życzenie możemy dokonać wymiany zużytego ogumienia na nowe, wraz z dokonaniem niezbędnego wyważenia. Jeśli interesuje Państwa wyłącznie zakup nowych opon do wózków widłowych, realizujemy zamówienia wysyłkowo na terenie całego kraju. Konkurencyjność naszych cen, bardzo duża dostępność produktów i atrakcyjne warunki realizacji zamówień, stanowią najważniejsze argumenty do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia dostępności i dowiedzenia się, w jakich cenach posiadamy interesujące Państwa ogumienie przemysłowe. Realizacja złożonych zamówień następuje z dnia na dzień – jeśli opony posiadamy na magazynie.